Menu

U10

Træningstider vinter 2017/18:
Onsdag kl. 16.00-17.30: K2

Trænerteam

Træner
ingen pic
Brian Norby
Cheftræner
profil
Henrik Kibsgaard Kristensen
Assistent
profil
Søs Mørk Madsen

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 1. runde • Pulje 2

November 2017

Brøndbyernes IF
Spillet
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
Spillet
Hjemme
Tune Hallen

BK Friheden

IF Skjold Birkerød (1)
Spillet
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
Spillet
Hjemme
Tune Hallen

Bagsværd BK

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 45 • Pulje 1

November 2017

Hørsholm-Usserød IK (1)
Spillet
Ude
Hillerød Stadion Kunstgræs

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
Spillet
Hjemme
Hillerød Stadion Kunstgræs

FIF, Hillerød

IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
Spillet
Ude
Hillerød Stadion Kunstgræs

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 1

Januar 2018

Hillerød Fodbold
28. jan
Kl. 09.00
Hjemme
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs

FIF, Hillerød

Rudersdal Boldklub
28. jan
Kl. 09.18
Ude
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
28. jan
Kl. 09.36
Hjemme
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs

IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)

Hørsholm-Usserød IK (1)
28. jan
Kl. 09.54
Ude
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3

November 2017

Hillerød Fodbold
26. nov
Kl. 11.35
Hjemme
Værløse Stadion Kunstgræs

Lyngby Boldklub 1921

LSF
26. nov
Kl. 11.53
Ude
Værløse Stadion Kunstgræs

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
26. nov
Kl. 12.11
Hjemme
Værløse Stadion Kunstgræs

Hørsholm-Usserød IK (1)

Hareskov IF
26. nov
Kl. 12.29
Ude
Værløse Stadion Kunstgræs

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 3 .runde • Pulje 2

Januar 2018

IF Skjold Birkerød (1)
20. jan
Kl. 16.00
Ude
Taastrup Idrætshaller

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
20. jan
Kl. 16.36
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Bagsværd BK

BK Friheden
20. jan
Kl. 17.12
Ude
Taastrup Idrætshaller

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
20. jan
Kl. 17.48
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 2. runde • Pulje 2

November 2017

Hillerød Fodbold
25. nov
Kl. 15.00
Hjemme
Hedehushallen

Nødebo IF

Brøndbyernes IF
25. nov
Kl. 15.24
Ude
Hedehushallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
25. nov
Kl. 16.00
Hjemme
Hedehushallen

IF Skjold Birkerød (1)

BK Friheden
25. nov
Kl. 16.24
Ude
Hedehushallen

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 4. runde • Pulje 2

Marts 2018

Nødebo IF
4. mar
Kl. 15.00
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
4. mar
Kl. 15.36
Hjemme
Tune Hallen

IF Skjold Birkerød (1)

Brøndbyernes IF
4. mar
Kl. 16.12
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
4. mar
Kl. 16.48
Hjemme
Tune Hallen

BK Friheden

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 5 • Pulje 3

Februar 2018

LSF
4. feb
Kl. 12.00
Ude
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
4. feb
Kl. 12.36
Hjemme
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane

Hørsholm-Usserød IK (1)

Hillerød Fodbold
4. feb
Kl. 12.54
Hjemme
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane

Hareskov IF

Lyngby Boldklub 1921
4. feb
Kl. 13.12
Ude
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 49 • Pulje 2

December 2017

Hillerød Fodbold
10. dec
Kl. 09.00
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

B. 1973, Herlev (1)

Bk. Stefan
10. dec
Kl. 09.18
Ude
Elverroad Kunstgræs

Hillerød Fodbold

B 1903
10. dec
Kl. 09.36
Ude
Elverroad Kunstgræs

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
10. dec
Kl. 10.12
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Værløse BK

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 9 • Pulje 2

Marts 2018

B 1903
4. mar
Kl. 09.00
Ude
Rådvadsvej

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
4. mar
Kl. 09.36
Hjemme
Rådvadsvej

Værløse BK

Hillerød Fodbold
4. mar
Kl. 09.54
Hjemme
Rådvadsvej

B. 1973, Herlev (1)

Bk. Stefan
4. mar
Kl. 10.12
Ude
Rådvadsvej

Hillerød Fodbold